ELEKTRO-CHEM


branthBrantho-Korrux "ecotop"Połyskowy lakier kryjący, prosty w obróbce, o bardzo dobrej odporności na warunki atmosferyczne, do nakładania na Brantho - Korrux lub inne warstwy podkładowe.


Zakres stosowania


Farba stosowana jest jako lakier kryjący na Brantho-Korrux "ecobase" i Brantho-Korrux "ecopakt" lub na inny podkład. Obróbka w pomieszczeniach jest bezproblemowa.

Obiekty: pojazdy drogowe, pojazdy szynowe, urządzenia transportowe, maszyny, bramy, drzwi, kraty, rury itp. Przy niedużych i normalnych wymaganiach farby rozpuszczalne w wodzie mogą być stosowane również na drzewo, aluminium, cynk i kamień.


Ocena ekologiczna

Farby te nie zawierają żadnych szkodliwych metali ciężkich i PCV. Dzięki bardzo niskiej zawartości środków rozpuszczających, ich emisja do środowiska jest bardzo niska. Duża zawartość elementów stałych gwarantuje trwałość i służy długoletniej ochronie. Do obróbki i czyszczenia narzędzi nie są potrzebne żadne środki organiczne. Ponieważ obróbka następuje bez stosowania utwardzacza, odpady nie muszą być traktowane jako odpady specjalne. W zależności od koloru, około 70-90% składników zawartych w farbie to składniki naturalne.


powrót


Karty bezpieczeństwa

    Karta farb jednoskładnikowych

    Karta farb dwuskładnikowych


get adobe reader

ral